ЧПП за комплет за подароци

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се вашите главни производи?

Ние сме производител и добавувач на шишиња за вода, шолја шолја, термос колба и чаши, тенџере за кафе, тенџере за патување, тенџере за тлеење, комплети за подароци.Произведуваме секакви видови чаши, колби, шишиња, тенџериња, подароци за секојдневна употреба.

Колку долго за масовно производство?

Обично, тоа е 30 дена по потврдата на нарачката и за посебен проект, ве молиме разговарајте со нашиот продавач за дополнителни информации.

Каде е локацијата на вашата фабрика?

Нашата фабрика се наоѓа во Јонгканг, провинцијата Жеџијанг, Кина.

Дали сте производител на комплет за подароци?

Да, ние сме професионални производители со професионален работен тим.Ние поддржуваме прилагодување и можеме да ги задоволиме вашите потреби.

Какви услови за плаќање се прифатливи?

30% депозит и салдо од T/T против документи по пратката.

Кога можам да ја добијам цената?

Ние обично цитираме во рок од 24 часа откако ќе го добиеме вашето барање. Ако сте многу итни да ја добиете цената.

Како можам да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?

По потврдата на цената, можете да барате примероци за да го проверите нашиот квалитет.експресниот товар ќе си го дозволите сами.

Колку време се одработува целата процедура?

Откако ќе нарачате комплети за подароци, времето за ракување со производството е околу 30-40 дена.

Дали е во ред да го испечатам моето лого на комплети за подароци?

Да, можеме да го испечатиме вашето лого на производот, која било боја, која било големина, која било локација.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?