Kupa e izoluar 304 inox 500ml

Përshkrim i shkurtër:

Dhuratë e firmës së shisheve të temperaturës së shisheve me ujë të izoluar me mini brirë për Krishtlindje për fëmijë


Numri i modelit.:TI-3017

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Parametrat e produktit

 

PARAMETRAT

 

Emri i produktit: filxhan me bri dreri

 

Materiali: çelik inox 304

 

Kapaciteti: 380 ml

 

Madhësia: 16 * 7 cm

 

Ngjyra: e kuqe, blu, e verdhë, rozë

 

Efekti termoizolues: ambiente të brendshme 20 ℃, 95 ℃ ujë me kapacitet të plotë, 6 orë ≥ 42 ℃

 

Efekti i izolimit të ftohtë: ambiente të brendshme 20 ℃, 0 ℃ kapaciteti i plotë i ujit, 6 orë ≤ 9 ℃

 

karakteristike:

 

1. Astar prej çeliku inox SUS304, me efekt të mirë të ruajtjes së nxehtësisë, i lehtë dhe i qëndrueshëm, pa erë dhe më i sigurt

 

2. Dizajni i mrekullueshëm i brirëve, me elementë Krishtlindjesh, është një dhuratë që nuk mund ta refuzoni

 

3. Dizajn i vogël dhe i hollë, i përshtatshëm dhe i fshehur i dorezës, i bukur dhe më praktik

Parametri i produktit

thermos parameters

Imazhi i produktit

children thermos 254 children thermos 255 children thermos 256 children thermos 257

Certifikatat

Certifications

Turne në fabrikë

factory-tour

klikoni këtu për të ditur më shumë rreth nesh

Ekspozita

Company Profile1

exhibition

view other bottles


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme